Raktų programavimas

Automobilinių raktų programavimas

Programuojame raktus visiems automobiliams (Vilniuje). Šiuolaikinis automobilinių raktų programavimas – tikras mokslas, kurio neįvaldyti patiems. Todėl mes siūlome Jums savo profesionalią pagalbą. Užsiimame raktų gamyba Vilniuje ir atliekame tai profesionaliai, greitai bei kokybiškai. Raktai automobiliams – mūsų specializacija. Dirbame tam, kad Jūsų automobilis būtų apsaugotas.
Automobilinis imobilaizeris
Automobilinis imobilaizeris – prietaisas, skirtas apsaugoti automobilius nuo vagystės. Imobilaizerio įjungimas ir išjungimas prieinamas tik automobilio savininkui. Jo darbo principas – pagrindinių automobilio veikimo sistemų blokavimas, reikalingas tam, kad vagis, bandydamas neteisėtai įsilaužti ir pavogti automobilį, negalėtų jo nuvaryti, kadangi, kaip jau minėjome, atblokuoti pagrindines sistemas ir užvesti automobilį gali tik jo savininkas, kuriam ir prieinamas imobilaizerio įjungimas ir išjungimas.
Automobilinių raktų programavimas – mūsų specializacija. Todėl tiek imobilaizerių, tiek kitų įrenginių, apie kuriuos dar rašysime šiame straipsnyje, programavimą siūlome patikėti mums – šios srities profesionalams – ir Jums nebereikės sukti galvos, dėl Jūsų automobilio saugumo.
Raktų gamyba Vilniuje – sritis, kurioje esame vertinami savo klientų ir, jų labui, nuolat atnaujiname šiame darbe reikalingas technologijas. Raktai automobiliams neatsiejami nuo kasdienio transporto naudojimo, todėl taip svarbu juos patikėti šios srities profesionalams. Be raktų, yra ir kitų priemonių, skirtų užtikrinti automobilių saugumą. Toliau papasakosime smulkiau apie šias priemones. Jos dažniausiai susideda iš trijų dalių:
• Imobilaizerio;
• Transponderio (atsakiklio);
• Crypto transponderio.
Apie imobilaizerius jau kalbėjome, dabar aptarkime likusius įrenginius.
Transponderis (atsakiklis)
Transponderis arba atsakiklis – specialus miniatiūrinis čipas, turintis atmintį, kuri nereikalauja nuolatinio maitinimo šaltinio. Šiomis dienomis transponderiai naudojami visų transporto priemonių raktuose ir yra skirti imobilaizerio bloko savininkui atpažinti. Automobilinių raktų programavimas – neatskiriama transponderių gamybos dalis.
Transponderių gamyba Vilniuje užsiima iš tiesų daug įmonių, bet mes užtikrinti savo paslaugų kokybe, ir, jeigu Jums reikalinga ši paslauga, kviečiame ją užsisakyti pas mus. Garantuojame kokybę, optimalią kainą ir gamybos efektyvumą. Mūsų klientai džiaugiasi atradę patikimą raktų gamybos įmonę ir visada dėkoja už puikiai veikiančią įrangą. Tapkite vienu jų!
Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – transponderių programavimas. Pakalbėkime dar šiek tiek apie šią automobilio apsaugos priemonę. Automobiliams naudojami antrojo tipo transponderiai, kurie nuo pirmojo tipo skiriasi tuo, kad veikia labai nedideliu atstumu ir jų veikimas pagrįstas magnetinio tipo signalų sąveika. Tuo tarpu, pirmojo tipo transponderiai veikia elektrinio tipo signalų sąveika, daug didesniu atstumu, todėl naudojami aviacijoje ir kosmonautikoje. Automobiliams naudojami transponderiai nereikalauja jokio maitinimo šaltinio ir dirba 125 kHZ dažniu.
Kalbant apie automobilinių transponderių veikimo principą, jis gana paprastas, tačiau, tuo pačiu, labai patikimas. Kai vairuotojas įstato raktą į uždegimo spynelę ir pasuka jį į „ON“ poziciją, į transponderį perduodamas signalas iš išorinės valdymo sistemos. Po to, gautą signalą transponderis paverčia į tam tikrą energiją. Kai gauta energija apdirbama, formuojamas atsakomasis signalas.
Toliau gautas signalas siunčiamas į imobilaizerį. Jeigu sistema atpažįsta šį signalą kaip teisingą, automobilis užsiveda. Priešingu atveju, jis lieka stovėti vietoje. Tokiu būdu transponderis garantuoja papildomą apsaugą nuo nuvarymo.
Crypto transponderis
Daugeliu atvejų duomenų perdavimas tarp imobilaizerio ir transponderio koduojamas Crypto raktais (transponderiais). Tai antroji transponderių karta, naudojama imobilaizeriuose, pagaminta „Texas instruments“ firmos. Crypto transponderiai naudoja vadinamąjį „plaukiojantį kodą“, kuris kinta pagal labai sudėtingą algoritmą ir pavogti ar nukopijuoti tokią informaciją yra neįmanoma. Todėl Jūsų saugumas garantuojamas 100 procentų.
Susipažinę su transponderio veikimo principu, panorote jį įsigyti? Negaiškite ir kreipkitės į mūsų įmonę. Automobilinių raktų programavimas (taip pat ir transponderių programavimas) – sritis, kurioje mums nėra lygių kainos ir kokybės atžvilgiu.
Specializuojamės ne tik automobilinių raktų programavime, bet ir jų gamyboje. Raktų gamyba Vilniuje – plati paslaugų rinka ir ne visada lengva išsirinkti profesionalus. Mūsų klientai Jums patvirtins, kad pasirinkę mūsų įmonę, nesigailėsite ir būsite ramūs, žinodami, kad Jūsų automobilio saugumu pasirūpinta. Raktai automobiliams – tik iš mūsų rankų!

error: Content is protected !!