Grąžinimas

Kokybiškų prekių grąžinimas
Jei Jums netinka prekės, jas galite grąžinti per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos. Grąžinti prekes galite tik jei jos nenaudotos, nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos. Grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) , tvarkingoje originalioje pakuotėje. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

Kai gausime prekę, ja perduosime kokybės vertinimui. Jei prekė bus nenaudota, nesugadinta, jos išvaizda iš esmės nepakitusi, ne vėliau kaip per dvi savaites Jums bus grąžinti pinigai.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Jei gavote prekę, kuri turi gamyklinį defektą, ją galite grąžinti. Tokia nėra laikoma prekė, kurios trūkumai nėra objektyvus arba kurios trūkumai atsirado del pirkėjo kaltės netinkamai naudojant ar laikant prekę. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, RaktaiAutomobiliams.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami ne vėliau nei per dvi savaites nuo prekės grąžinimo dienos.

 

error: Content is protected !!